Kontaktpersoner

Kommunen

Kundetorget

Telefonnr.: 77099000
e-post: postmottak@ibestad.kommune.no
Kontortid: 10:00 – 14:00

Ibestad kommune

Helsestasjon

Navn: Siv Henriksen, helsesykepleier.
Telefonnr.: 90 15 43 76
e-post: siv.henriksen@ibestad.kommune.no
Adresse:
Kontortid: 08.00 – 15.45

Les mer om Helsestasjon

Barneverntjenesten

Navn: Aina Brox Mathisen, leder.
Telefonnr.: 94059960
e-post: aina.mathisen@ibestad.kommune.no
Adresse:
Kontortid: 08.00 – 15.45

Navn: Sylvi Sande
Telefonnr.: 99556421
e-post: sylvi.sande@ibestad.kommune.no
Adresse:
Kontortid: 08.00 – 15.45

 

Les mer om barnevernet

 

 

PPT

Navn: Pedagogisk psykologisk tjeneste Harstad, leder Liv-Jorunn Karlsen
Telefonnr.: 77026000

Leder: Liv Jorunn Karlsen, tlf 97999217
e-post: postmottak@harstad.kommune.no
Besøksdresse: 2. etg. I Håkonsgate 4, 9405 Harstad

Postadresse:Postmotak, 9479 Harstad
Kontortid: 08.00 – 15.30

Les mer om PPT

Familievernkontoret

Telefonnr: 466 15 640 og 466 15 650
Telefontider: 09.00 – 14.00, mandag til torsdag.
Epost: familievern.harstad@bufetat.no
Åpningstider: 08.00 – 15.00
Besøksadresse: Sjøgata 3, 9405 Harstad.                                                                                                                      Postadresse: Postboks 710, 9487 Harstad.

Les mer om familievernkontoret

www.bufetat.no

 

Politi

Telefonnr: 77 79 60 00
Telefontider: 7.30 – 15.00
Epost: post.troms@politiet.no
Åpningstider: 08.00 – 15.00
Besøksadresse: Kopparvika 2, 9450 Hamnvik

Politiet

Skule

Ibestad skole
Telefonnr.: 77 09 90 00

Rektor: Trond-Arvid Isaksen.
Epost: trond-Arvid.Isaksen@ibestad.kommune.no
Telefonnr.: 48099549

Assisterende rektor: Hilde Moe
e-post: hilde.moe@ibestad.kommune.no
Telefonnr.: 46948376

Les mer om Ibestad skole

Andørja Montessoriskole
Rektor Anne Edvardsen. Tfn.: 99749596.                                                                                                                                         Telefonnr.: 77096900 /46504672
e-post: rektor@a-ms.no

Les mer om Andørja Montessoriskole

Tilbakemeldinger

Finner du feil eller mangler i veilederen, eller har du generelle tilbakemeldinger til oss, da kan du sende epost til:

willy.aas@ibestad.kommune.no